Aktualności
powrót do listy

1 marca 2024

KOŃCZYMY SEZON W III LIDZE FUTSALU

W dniu 28 lutego 2024 roku zakończyliśmy sezon 2023/2024 w III lidze futsalu i niestety nie było to udane zakończenie sezonu ponieważ doznaliśmy porażki 4:6 przed własną publicznością.
W tym spotkaniu prowadziliśmy już 3:1 w pierwszej połowie ale kolejny raz nie ustrzegliśmy się błędów i pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 3:3. Drugą połowę meczu rozpoczęliśmy źle, gdyż przeciwnik zdobył dwie bramki i wyszedł na prowadzenie 3:5. Atakowaliśmy przeciwnika chcąc odwrócić losy tego meczu i nawet w ostatnich 5 minutach gramy z bramkarzem wycofanym co przynosi skutek w zdobyciu czwartej bramki ale na więcej drużyna z Sieradza nam nie pozwoliła.
Teraz przed nami chwila odpoczynku po długim i ciężkim sezonie a potem wracamy do treningów, które już powoli będą przygotowywać nas do nowego sezonu.

Junior Hurtap Łęczyca 4:6 Ławeczkowscy Sieradz
Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Prążyński, 3x Dawid Jarczyński