Aktualności
powrót do listy

25 lutego 2024

HURTAP U-19 NA FINAŁACH MMP

W dniach 23-25 lutego w Mielcu odbywał się turniej finałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w Futsalu. Podopiecznie trenera Andrzeja Antosa pojechali w składzie: Adam Orlik, Kacper Frontczak – Kacper Czubalski, Alan Czekalski, Oskar Dari, Kacper Prążyński, Mikołaj Wieniakowski, Filip Włodarczy, Bartek Plak, Olwier Łukasiewicz.

W pierwszym dniu podjęliśmy Okocimski Brzesko, z którym prowadziliśmy 2:0 po golach Filipa Włodarczyka i Oskara Dari ale niestety nie udało się nam tego korzystnego wyniku dowieść do końca i ostatecznie przegraliśmy 2:3.

Skrót do meczu poniżej

Drugi dzień turnieju finałowego rozpoczęliśmy meczem z Legia Futsal Warszawa. W tym spotkaniu mieliśmy swoje sytuację ale na nasze nieszczęście świetnie dysponowany tego dnia był bramkarz z Warszawy, który świetnie bronił nasze strzały i jego koledzy z parkietu wykorzystali dwie sytuację pod naszą bramką, które zamienili na zdobycz bramkową i ten mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Legi Futsal Warszawa.

Skrót do meczu poniżej

 

Ostatni mecz grupowy odbył się w sobotnie popołudnie z SMS GKS Futsal Tychy. Mimo, że ten mecz był naszym ostatnim na Mistrzostwach to chcieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony. Mecz stał na wysokim poziomie futsalowym, kolejny raz mieliśmy kilka sytuacji na zdobycie bramki ale nie mogliśmy ich skutecznie zakończyć. Przez większość meczu utrzymywał się wynik 0:1 na naszą nie korzyść i świetnie w bramce interweniował nasz bramkarz – Kacper Frontczak, który dopiero w ostatnich minutach meczu skapitulował kolejny raz i mecz zakończył się naszą porażką 0:2. 

Skrót do meczu poniżej

 

 

Zajmując IV miejsce w grupie zakończyliśmy przygodę finałową dziewiętnastolatków sezonu 2023/2024.

 

PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA