W dniu 17 lutego 2024 roku w Zgierzu rozegraliśmy przedostatni mecz w III lidze futsalu z drużyną Futsal Team Parzęczew. Mimo naszego prowadzenia 2:0 nie udało się na dowieść tego wyniku do końca meczu i ostatecznie przegraliśmy 3:2.
Futsal Team Parzęczew 3:2 Junior Hurtap Łęczyca
Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Alan Czekalski i Dawid Jarczyński.
Teraz przed naszymi zawodnikami U-19 w najbliższy weekend udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu w Mielcu.
Rozgrywki III ligi futsalu zakończymy meczem u siebie z drużyną Ławeczkowscy Sieradz. Spotkanie to zostanie rozegrane w dniu 28 lutego 2024 roku o godzinie 19:00
Junior Hurtap Łęczyca reprezentowali
Adam Orlik, Robert Czekalski, Krystian Radecki, Alan Czekalski, Kamil Dzierbicki, Kacper Góralczyk, Kacper Czubalski, Dawid Jarczyński, Jakub Frontczak, Oliwier Łukasiewicz, Kacper Prążyński.