Aktualności
powrót do listy

14 lutego 2024

NIEWIELE BRAKŁO DO ZWYCIĘSTWA

W dniu 10 lutego 2024 roku wybraliśmy się do Opoczna żeby powalczyć o przełamanie w III lidze i wywalczyć punkty po walce na boisku ale niestety kolejny raz nie udało się nam. Indywidualne błędy naszych zawodników spowodowały, że straciliśmy gole i mimo walki o uzyskanie pozytywnego wyniku nie udało się odwrócić losów tego spotkania.

Przed nami ostatnie dwa spotkanie w rozgrywkach III Ligi futsalu. W dniu 17 lutego 2024 roku zmierzymy się w Zgierzu z drużyną Futsal Team Parzęczew a następnie zakończymy rozgrywki w dniu 28 lutego 2024 roku w własnej hali z zespołem Ławeczkowscy Sieradz.

Tartak Futsal Opoczno 4:3 Junior Hurtap Łęczyca
Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Michał Sobcza, Alan Czekalski, Kacper Prążyński

Junior Hurtap Łęczyca reprezentowali

Adam Orlik, Grzegorz Kaźmierczak, Robert Czekalski ©️, Krystian Radecki, Alan Czekalski. Maciej Danceki, Kamil Dzierbicki, Michał Sobczak, Kamil Dzierbicki, Kacper Góralczyk, Kacper Czubalski, Mikołaj Wieniakowski, Jakub Frontczak, Dawid Jarczyński.
Trener – Andrzej Antos

 

PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA