Aktualności
powrót do listy

29 stycznia 2024

ZA NAMI MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI U-15 W FUTSALU

W miniony weekend Bielsko-Biała gościła 16 najlepszych drużyn z całej Polski w kategorii U-15. Drużyna Junior Hurtap Łęczyca rywalizowała w grupie D, którą udało się nam wygrać, odnosząc dwa zwycięstwa i jeden remis.

Junior Hurtap Łęczyca 3:0 Marcovia Marki
bramki:  Aadam Subicki , Artur Iwaniak,  Aleksy Czekalski
 
Junior Hurtap Łęczyca 6:0 Champions Brzesko
bramki: Franciszek Wrzesień x3,  Igor Browarski,  Adam Subicki
 
Junior Hurtap Łęczyca 2:2 AZS UŚ Katowice
bramki:Igor Browarski,  Arkadiusz Wilczyński
 
 
 
 
 
W niedzielę czekało nas spotkanie ćwierćfinałowe z drużyną GKS Futsal Nowiny, która zajęła drugie miejsce w gupie C.
Niestety tego dnia lepiej dysponowani byli piłkarze z Nowin, którzy pokonali 3:1 naszą drużynę i awansowali do półfinału.
 
 
 
Nasi zawodnicy znaleźli się w najlepszej ósemce drużyn U-15 z całej Polski oraz pokazali się z bardzo dobrej strony, co było słychać na korytarz w słowach trenerów innych drużyn oraz płynęło wiele słów pochwały od kibiców.
 
 
 
 
Dziękujemy kibicom (rodzicom), którzy byli z nami od samego początku eliminacji aż do samych finałów 👏
Naszą drużynę reprezentowali
Hubert, Dąbrowski 🧤, Szymon Stegliński 🧤, Krystian Grabowski, Mateusz Fabjanowski, Artur Iwaniak, Mikołaj Jesionowski, Igor Marczak, Arkadiusz Wilczyński, Maciej Woźniak, Franciszek Wrzesień, Aleksy Czekalski, Igor Browarski, Adam Subicki
Trener Robert Czekalski
PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA