Aktualności
powrót do listy

27 stycznia 2024

Wygrywamy pierwszy mecz na MMP U-15 w Futsalu

Nasi zawodnicy U-15 bardzo dobrze rozpoczęli Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu, pokonując 3:0 Marcovia Marki. Było to nasze kolejne zwycięstwo nad zawodnikami z Marek, gdyż pokonaliśmy ich dwukrotnie w eliminacjach. Spotkanie było to zacięte i emocjonujące ale podopieczni trenera Roberta Czekalskiego pokazali bardzo dobrze swoje umiejętności futsalowe.
 
Junior Hurtap Łęczyca 3:0 Marcovia Marki
bramki: Artur Iwaniak, Aleksy Czekalski, Adam Subicki
 
Zawodnikiem meczu został nasz zawodnik – Krystian Grabowski
 
 
Przed naszą drużyną jutro dwa kolejne spotkania w rozgrywkach grupowych. Najpierw zmierzymy się z Champions Brzesko o godzinie 14:20 a następnie o godzinie 21:00 zakończymy zmagania drugiego dnia rozgrywek, walcząc z AZS UŚ Katowice.
 
PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA