Aktualności
powrót do listy

14 stycznia 2024

KOLEJNA PORAŻKA W CENTRALNEJ LIDZE JUNIORÓW

W dniu 13 stycznia 2024 roku wybraliśmy się do Chojnic żeby rozegrać przedostatnie spotkanie w ramach CLJ.
Nasza drużyna dzielnie walczyła z Red Devils Chojnice, stwarzała sytuację bramkowe ale niestety to nie dało możliwości odnieść zwycięstwa po ostatnim gwizdku sędziego na parkiecie w Chojnicach schodziliśmy jako pokonani wynikiem 7:4 .
 
 
 
 
Red Devils Chojnice 7:4 Junior Hurtap Łęczyca
Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Prążyński, 3x Alan Czekalski.
 
Junior Hurtap Łęczyca reprezentowali
Adam Orlik, Kacper Frontczak, Kacper Czubalski, Kacper Prążyński, Mikołaj Wieniakowski, Adam Czerbniak, Alan Czekalski,  Miłosz Sieczka, Igor Lewandowski, Bartosz Jaskuła, Alan Turkowski, Bartek Plak.
Trener Andrzej Antos
PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA