Aktualności
powrót do listy

22 grudnia 2023

NIESPODZIEWANA PORAŻAKA

W dniu 21 grudnia 2023 roku nasza drużyna rozegrała spotkanie w III lidze futsalu, w którym niestety ulegliśmy 2:3 drużynie KS Tartak Futsal Opoczno.
Spotkanie źle się zaczęło dla naszej drużyny ponieważ przegrywaliśmy 0:2 ale udało się nam na chwilę wrócić do gry i doprowadziliśmy do stanu 2:2. Niestety nasze ataki na bramkę przeciwnika nie mogły znaleźć skutecznego wykończenia. Zawodnicy z Opoczna blokowali nasze strzały, bramkarz bronił każdy nas strzał i po jednej z kontr, zespół z Opoczna zdobył bramkę na 2:3, która dała im zwycięstwo w tym meczu.
 
Junior Hurtap Łęczyca 2:3 KS Tartak Futsal Opoczno
Bramki dla naszej drużyny zdobył: Alan Czekalski,️ Jakub Frontczak
 
Junior Hurtap Łęczyca reprezentowali
Grzegorz Kaźmierczak, Paweł Sobczak, Robert Czekalski, Kamil Dzierbicki, Kacper Prążyński, Jakub Frontczak, Kacper Góralczyk, Krystian Radecki, Maciej Danecki, Alan Czekalski, Oliwier Łukasiewicz, Mikołaj Wieniakowski
 
Trener – Andrzej Antos
PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA