Aktualności
powrót do listy

11 grudnia 2023

Zabrakło zimnej krwi w końcówce meczu

W dniu 10 grudnia 2023 roku mieliśmy kolejne emocje na hali sportowej w Łęczycy, gdzie nasza drużyna U-19 rywalizowała z AZW UW Darkomp Wilanów w Centralnej Lidze Juniorów w Futsalu.
Przez długi okres w meczu prowadziliśmy 1:0, drużyna z Warszawy na kilka minut przed końcem meczu doprowadziła do remisu. My w ostatnich minutach meczu mieliśmy sytuację na zdobycie drugiego gola ale bardzo dobrą interwencją popisał się bramkarz gości.
Cieszą kolejne punkty, która zostawiają nas w walce o finały w MMP w futsalu.
Bramkę dla naszej drużyny zdobył A. Czekalski
 
Junior Hurtap Łęczyca reprezentowali
Adam Orlik, Mikołaj Solarski, Alan Czekalski , Kacper Prążyński, Oliwier Łukasiewicz, Miłosz Sieczka, Igor Lewandowski, Bartosz Jaskuła, Mikołaj Wieniakowski, Adam Czerbniak, Alan Turkowski, Bartek Plak.
Trener Andrzej Antos
PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA