Aktualności
powrót do listy

30 grudnia 2022

Hurtap U-15 awansował do ostatniej fazy eliminacji MMP

W dniu 17 grudnia 2022 roku w hali sportowej w Pabianicach odbyła się druga faza eliminacji MMP U-15 w futsalu, w których wzięło udział pięć drużyn: gospodarz KS PSV Łódź, Pogoń Zduńska Wola, Łódzka Akademia Futbolu, Akademia ŁKS Łódź oraz nasza drużyna Junior Hurtap Łęczyca.

Drużyny rywalizowały ze sobą w grupie i tylko cztery najlepsze zespoły awansowały do kolejnej fazy eliminacji.

Po niżej wyniki wszystkich meczów.

DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
KS PSV Łódź 4 : 1 Łódzka Akademia Futbolu
Junior Hurtap Łęczyca 2 : 3 Akademia ŁKS Łódź
KS PSV Łódź 5 : 0 Pogoń Zduńska Wola
Akademia ŁKS Łódź 7 : 3 Łódzka Akademia Futbolu
Pogoń Zduńska Wola 3 : 3 Junior Hurtap Łęczyca
KS PSV Łódź 4 : 0 Akademia ŁKS Łódź
Pogoń Zduńska Wola 1 : 3 Łódzka Akademia Futbolu
Łódzka Akademia Futbolu 4 : 2 Junior Hurtap Łęczyca
Akademia ŁKS Łódź 3 : 1 Pogoń Zduńska Wola
KS PSV Łódź 0 : 2 Junior Hurtap Łęczyca

Nasz drużyna zremisowała 3:3 spotkanie z Pogoń Zduńska Wola oraz w ostatnim spotkaniu odniosła zwycięstw 2:0 nad drużyną KS PSV Łódź, co pozwoliło awansować do trzeciej fazy eliminacji, która zostanie rozegrana kolejny raz w dniu 8 stycznia 2023 roku w Pabianicach.

Tabela końcowa turnieju

TABELA
DRUŻYNA m pkt bramki
KS PSV Łódź 4 9 13 3
Akademia ŁKS Łódź 4 9 13 10
Łódzka Akademia Futbolu 4 6 11 14
Junior Hurtap Łęczyca 4 4 9 10
Pogoń Zduńska Wola 4 1 5 14
 
 
Junior Hurtap Łęczyca reprezentowali
Tomasz Sobczyński🧤, Igor Marczak ©️, Michał Topiński, Igor Browarski, Ksawery Sukiennik, Nikodem Ułański, Arkadiusz Wilczyński, Artur Wójcik, Adam Malczewski, Marcin Marciniak, Błażej Ciepłucha, Artur Wójcik
Trener Robert Czekalski

 

PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA