Aktualności
powrót do listy

17 stycznia 2021

Siedemnastolatkowie Hurtapu jadą na finały MMP

17 stycznia 2021 r. w Nowinach odbył się turniej eliminacyjny grupy 4 – faza II w drodze do finałów, które w tym roku mają się odbyć w Białymstoku. Oprócz gospodarzy GKS Futsal Nowiny, za rywali mieliśmy Bór Regut oraz RKS Garbarnia Kraków.

Podopieczni trenera Andrzeja Antosa w pierwszym meczu spotkali się z Borem Regut. Mecz niestety nie układał się po myśli trenera łęczyckiej drużyny i ostatecznie zakończył się porażką 0:3.

Przegrana w pierwszym meczu nie przekreśliła awansu, tym bardziej, że w drugim meczu turnieju pokonaliśmy gospodarzy wynikiem 1:0. Bramkę dla łęczycan zdobył Kamil Wyrwas.

Ostatni mecz miał przynieść rozstrzygnięcie. Do ostatniej chwili trzymał w napięciu, bo nasz przeciwnik w meczu wcześniej pokonał zespół Bór Regut, pokazując wyższość nad zespołem, z którym Juniorzy dotkliwie przegrali. Na szczęście mobilizacja zawodników reprezentujących Hurtap Łęczyca byli mocno zdeterminowani i wynikiem 3:2 zwyciężyli drużynę z Krakowa zapewniając sobie tym samym awans do finałów. Bramki dla Hurtapu w meczu z RKS Garbarnia Kraków zdobyli: Nikodem Kwapisz – 2, Dawid Podmajstrzy.

Junior Hurtap Łęczyca: Orlik Adam – Kwapisz Nikodem, Czubalski Kacper, Prąźyński Kacper, Kmieciak Patryk, Krawczyk Franciszek, Mazur Piotr, Podmajstrzy Dawid, Skorzycki Bartosz, Wyrwas Kamil. Trener: Andrzej Antos

PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA