Aktualności
powrót do listy

30 sierpnia 2019

VII Orlikowy Turniej OPEN – z międzynarodowym akcentem

29 sierpnia 2019 r. na boisku Orlik przy Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy odbył się VII Orlikowy Turniej Open. Było to wydarzenie, na które, jak co roku, Hurtap zaprasza i zachęca dzieci oraz młodzież z Łęczycy i okolic do sportowego zakończenia wakacji.  Do rywalizacji zgłosił0 się 6 drużyny. Hurtap tradycyjnie reprezentowały dwa zespoły pod skrzydłami trenera Andrzeja Antosa i trenera Roberta Czekalskiego.

Tegoroczny turniej był wyjątkowy, gdyż na zaproszenie organizatorów do rywalizacji przystąpiła drużyna z Brazylii.

Jak co roku zawodnicy walczyli o puchary, medale oraz nagrody indywidualne ufundowane przez KS Hurtap Łęczyca.

Najlepsi w siódmej edycji turnieju okazali się podopieczni trenera Antosa – HURTAP I. Po bardzo wyrównanym meczu w regulaminowym czasie o wyniku rozstrzygającym mecz finałowy zadecydowały rzuty karne. Gospodarze pokonali gości z Brazylii 1:0 gdzie lepszym golkiperem okazał się Grzegorz Kaźmierczak, do którego ostatecznie powędrowała statuetka dla Najlepszego Bramkarza.

Najlepszym Zawodnikiem został wybrany Jakub Frontczak z drugiej drużyny Hurtapu, natomiast Królem Strzelców okazał się Lukaz Giovani z Brazylia Team.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

  1. HURTAP I
  2. Brazylia Team
  3. HURTAP II
  4. La Jazz
  5. Łęczycanie
  6. Orliki

Dla wszystkich uczestników tradycyjnie organizator zapełnił posiłek regeneracyjny i napoje. Pogoda jak zwykle na zamówienie dopisała, kibiców także nie zabrakło. Serdecznie dziękujemy animatorom orlika, panom Jerzemu Banasikowi oraz Tomaszowi Kieterlingowi za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

Składy naszych obu drużyn:

HURTAP I: Grzegorz Kaźmierczak, Patryk Basiński, Kacper Góralczyk, Adam Fogiel, Mateusz Fogiel, Kacper Dudkiewicz, Jakub Pacałowski, Jakub Stegliński.

HURTAP II: Brajan Ziółkowski, Krystian Radecki, Dawid Jarczyński, Jakub Frontczak, Kamil Dzierbicki, Brajan Czekalski.

PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA