Aktualności
powrót do listy

12 listopada 2018

MMP U-20 w Grębocinie

Tradycyjnie 11 listopada zainaugurowano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu. Jak co roku w tym dniu Junior Hurtap Łęczyca walczył w eliminacjach o wejście do finałów w kategorii U-20. Podopieczni trenera Andrzeja Antosa w hali sportowej w Grębocinie k/Torunia stanęli w szranki z TAF Toruń (gospodarzem turnieju), FC Flisak Toruń oraz Unisław Team.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z turnieju awansowały dwa zespoły, które będą walczyć o Mistrza Polski w Turnieju Finałowym w Bochni w połowie grudnia.

 

 

Wyniki spotkań:

10:00 TAF Toruń 3-0 Junior Hurtap Łęczyca
11:00 Unisław Team 0-6 FC Flisak Toruń
12:00 FC Flisak Toruń 1-5 TAF Toruń
13:00 Unisław Team 0-3 Junior Hurtap Łęczyca
14:00 TAF Toruń 9-2 Unisław Team
15:00 Junior Hurtap Łęczyca 2-4 FC Flisak Toruń

 

 

Niestety Juniorom z Hurtapu najbardziej w pamięci zostanie ostatni mecz, w którym bardzo szybko straciliśmy 3 bramki i do końca trzeba było gonić. Czas również biegł nieubłaganie i nie zdołaliśmy przechylić szali na naszą korzyść. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4 i tym samym w kategorii U-20 zakończyła się nasza przygoda z MMP.

Warto zaznaczyć, iż pomimo kategorii 20-latków graliśmy bardzo młodym zespołem. W naszych szeregach było jedynie dwóch 19-latków, trzech 17-latków, również trzech 16-latków a pozostali zawodnicy, to osiemnastolatkowie. Należy więc mieć nadzieję, że ten sam zespół stając naprzeciw zespołom w kategorii U-18 będzie miał możliwość pokazać swoją przewagę na boisku i wywalczy wysoką lokatę na MMP U-18, czego sobie i młodym zawodnikom życzymy.

PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA