powrót do listy

19 listopada 2017

HURTAP ZWYCIĘZCĄ I-GO GRAND PRIX MMP U-16

Za naszymi Juniorami pierwszy turniej eliminacyjny MMP U-16.
Jako inauguracyjny mecz Hurtap rozegrał z Malwee Łódź, gdzie po zaciętej walce do końca pierwszej połowy na tablicy widniał wynik 3:1 dla łęczycan. Po przerwie Juniorzy podnieśli wynik do 6:2, co najwidoczniej uśpiło ich czujność i przeciwnik szybko odrobił straty wciskając do bramki Miłosza Vossa kolejno 3 bramki. Na szczęście krótka rozmowa z trenerem Antosem w regulaminowej przerwie zmobilizowała łęczycan. Próby wyrównania wyniku przez naszego przeciwnika i wycofanie łódzkiego bramkarza dobitnie sfinalizował bramkarz Hurtapu, który z własnego pola karnego skierował futsalówkę wprost do pustej bramki Malwee.
Po końcowej syrenie na tablicy widniał wynik pierwszego meczu 8:5.
Bramki dla Hurtapu zdobyli:
Mateusz Fogiel – (3)
Fabian Kasierski (2)
Krystian Radecki (1)
Frontczak Jakub (1)
Miłosz Voss (1)

Drugi nasz mecz rozegraliśmy z GKS Futsal Nowiny. W tym spotkaniu padło zdecydowanie mniej bramek. Najwyraźniej zmęczenie zawodników obu zespołów dało się we znaki i przez 24 minuty spotkania jedynie 3 razy piłka znalazła się w siatce. Tym razem pewne zwycięstwo Juniorów przypieczętowali swoimi skutecznymi strzałami: Marcel Zdończyk (1), Fabian Kasierski (1) i Krystian Radecki (1).

Ostatecznie w turnieju zajęliśmy 1 miejsce. Z jednym zwycięstwem na koncie i 2 miejscem w tabeli Malwee Łódź a puchar za 3 miejsce pojechał do Nowin.
Wyróżniono trzech zawodników:
Król Strzelców – Fabian Kasierski,
Najlepszy Zawodnik – Mateusz Fogiel
Najlepszy Bramkarz – Wiktor Baraniak

Przed nami jeszcze dwa turnieje w tej kategorii. W grudniu pojedziemy do Łodzi, natomiast Nowiny będą nas gościły dopiero w połowie stycznia.
Do turnieju finałowego z naszej grupy awansują dwa najlepsze zespoły.