Aktualności
powrót do listy

1 września 2018

Hurtap bezkonkurencyjny w Orlikowym Turnieju OPEN

30 sierpnia odbył się VI Orlikowy Turnniej Open. Było to wydarzenie, które, jak co roku, zachęca dzieci i młodzież z Łęczycy i okolic do sportowego zakończenia wakacji. Tegoroczny turniej odbył się na boisku Orlik przy Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy. Do rywalizacji zgłosiły się 4 drużyny w kategorii młodzież powyżej  15 roku życia. Hurtap tradycyjnie reprezentowały dwa zespoły.

W tym roku na najwyższych stopniach podium znalazły się obie nasze drużyny. Każdy zespół otrzymał puchar, nie zabrakło medali i dyplomów oraz statuetek dla wyróżnionych zawodników.

Najlepszym Zawodnikiem został wybrany Krystian Radecki, Królem Strzelców okazał się Igor Pajęcki a Najlepszym Bramkarzem wybrano Miłosza Vossa.

Dla wszystkich uczestników tradycyjnie organizator zapełnił posiłek regeneracyjny i napoje.

W tym dniu był także czas dla młodszych uczestników imprezy sportowej. Dzieci także rywalizowały ze sobą o puchary i medale. Jednak w tej kategorii zdecydowanie przeważała zabawa 🙂

Serdecznie dziękujemy Animatorom Orlika Panu Jerzemu Banasikowi oraz Tomaszowi Kieterlingowi za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

PARTNERZY HURTAP ŁĘCZYCA