powrót do listy

26 listopada 2017

Nieudany występ Juniorów – 2 kolejka II Ligi

W sobotnie południe nasz zespół wraz z Końmi Mechanicznymi ze Zgierza rozpoczęli drugą kolejkę w ramach II Ligi Futsalu gr. łódzkiej.

Przebieg spotkania od początku dyktował nasz przeciwnik i już od 6 minuty rozpoczął się grad bramek, niestety nie na naszą korzyść. Do końca pierwszej połowy na tablicy widniał wynik 0:6. Po powrocie z szatni, pomimo omówionych błędów i strategii podjęcia walki, by nie tylko zablokować Konie Mechaniczne, ale także spróbować wyrównać wynik, nasz rywal doskonale radził sobie z naszą ofensywą. Obniżone morale Juniorów, spowodowane co raz to wyższą przegraną, z każdą minutą spotkania było bardziej widoczne. Do 37 minuty straciliśmy aż 13 bramek. Na 2 minuty przed końcową syreną, kapitan zespołu – Adam Fogiel wykorzystał zamieszanie w polu karnym zgierzan i umieścił w siatce futsalówkę. Jednak rozpędzone Konie Mechaniczne trudno było zatrzymać i do końca meczu zdobyły kolejne dwie bramki.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:15 oraz dwiema żółtymi kartkami (a w konsekwencji czerwoną) dla naszego bramkarza Miłosza Vossa, który będzie musiał pauzować w następnej kolejce.